Holzmann LBM 290

TOP 2 v kategorii Řetězové dlabačky

Holzmann LBM 290

Precizní a velmi plynulý posuv stolu. Rybinové vedení usnadňuje výškové nastavení stolu. Dvě polohy stolu nastavitelné pomocí ručního kola. Vysoce kvalitní 2-čelisťové...
20 970 Kč

Hloubka dlabání
140 mm
97 kg

• , zakoupeno v Holzmann-Zipper.cz

• Po sundání krytu jsem našel veliký motor v černé barvě nicméně je dost silný a to je základ stroje zdaleka na staré litinové Dlabače jsem neměl tak veliký a silný motor což znamená že stroj není žádný šmejd ,mám ohromnou radost děkuji
    • Hned po sestavení stroje jsem jel pro zástrčku která není ke stroji ale chápu výrobce že nemůže tušit co máte doma jestli 16 či 32 nebo kolik kolíků tak ji tam radši nedá což chápu

Bernardo a Holzmann super a značka Proma je o proti tomuto dětská hračka

• , zakoupeno v Dobrestroje

Na obcasne práce do dilny mi to stačí...jen jsem při praci zjistil, ze vypadava kolík z upevňovacího systemu , aby to udrželo ten hranol. chybi mi tam aspoň nyty. Po vlastní uprave uz to jde.

Hloubka dlabání
140 mm
97 kg

Precizní a velmi plynulý posuv stolu.

Rybinové vedení usnadňuje výškové nastavení stolu.

Dvě polohy stolu nastavitelné pomocí ručního kola.

Vysoce kvalitní 2-čelisťové sklíčidlo pro profesionální upínání vrtáků.

Možnost připojení odsávání.

Úložný prostor v podstavci stroje.

Kolíkovací zařízení s 4 různými rastry.

Levý/pravý chod.

Součást dodávky: